اجاق گاز رو میزی _ تجهیزات آشپزخانه صنعتی 09120306906

درباره پروژه

اجاق گاز رو میزی

اجاق گاز رو میزی قابل استفاده برای آشپزخانه صنعتی، تجهیزات رستوران، تجهیزات فست فود، تجهیزات کلاسیک فود و تالارها می باشد.این محصول زیر مجموعه تجهیزات آشپزخانه صنعتی میباشد و دارای مدلهای مختلف میباشد.

قیمت اجاق گاز چهار شعله رومیزی

قیمت اجاق گاز چهار شعله رومیزی بسیار مناسب و  به طور کلی یکی از ملزومات خانه و آشپزخانه میباشد.چه در آشپزخانه های صنعتی و چه در آشپزخانه های خانگی پر کاربرد ترین وسیله میباشد.چرا اجاق گاز مهمترین وسیله یک آشپزخانه میباشد؟شاید این سوال برای شما نیز مطرح شده باشد که چرا اجاق گاز مهمترین وسیله میباشد؟

جواب این سوال بسیار ساده میباشد.شما یک آشپزخانه یا خانه بدون اجاق را فرض کنید.بسیار ساده است که فرض کردن همچین وضعیتی هم ممکن نمیباشد چون 90 درصد کار یک آشپزخانه صنعتی یا خانگی را انجام میدهد.بنابر این برای انتخاب و خرید این وسیله باید حتما بهترین متریال و المان ها را در نظر گرفت.

خرید اجاق گاز دو شعله رو میزی

این مدل از اجاق از رویه کاملا استیل(استنلس استیل) تشکیل شده است که باعث زیبایی کار و مقاومت دستگاه در برابر خط و خش شده است.جنس پایه های بکار رفته نیز کاملا استیل میباشد که باعث زیبایی کار و سهولت در نظافت و تمیزی میشود.چدنهای موجود با فاصله در طراحی جدید به کار رفته است که باعث سر ریز نشدن غذا به سمت شعله ها میشود.

مشخصات فنی:

  • جنس رویه دوشعله رومیزی از استنلس استیل 430 خشدار یا 304 بدون خش میباشد
  • شیر گازی های جدید متریال ترکیه ای بکار رفته در تجهیزات آشپزخانه صنعتی
  • این دستگاه دارای یک سال گارانتی و 10 سال خدمات پس از فروش میباشد.
  • 4 عدد شعله 28*28 چدن بسیار مقاوم و عالی تعبیه شده در اجاق گاز رومیزی
  • این دستگاه زیر مجموعه تجهیزات آشپزخانه صنعتی و تجهیزات فست فود میباشد
  • برای تماس با بخش فروش و مشاوره رایگان بر روی لینک تماس با ما کلیک کنید

 

 

برچسب ها : گاز رومیزی,اجاق گاز صنعتی