فر شیرینی پزی

فر شیرینی پزی صنعتی و خانگی در مدل های کانوکشن دار و معمولی مناسب برای پخت انواع کیک و شیرینی میباشد.یک سال گارانتی و ده سال خدمات پس از فروش را دارا میباشد.مناسب برای قرار گیری در کنار انواع گرمکن غذا و خمیر گیر میباشد.

فر شیرینی پزی خانگی

بهترین وسیله برای پخت انواع کیک و شیرینی در خانه فر شیرینی پزی خانگی 4 سینی میباشد.مناسب برای پخت انواع کیک،شیرینی،باقلوا،مافین،کلوچه،پیتزا و لازانیا میباشد.در کنار فر شیرینی فر پیتزا ریلی نیز گزینه پخت پیتزا و نان میباشد.

دارای 4 عدد سینی 60*40 میباشد.یک عدد فن کانوکشن بسیار عالی برای چرخش گرما در سطح طبقات به صورت مساوی میباشد.چراغ در مدل کانوکشن برای دید بهتر داخل فر و شیرینی ها میباشد.بدنه و داخل دستگاه در این مدل تمام استیل میباشند.

قیمت فر شیرینی پزی

قیمت فر شیرینی پزی خانگی و صنعتی در تجهیزات آریا استیل نوین بسیار عالی میباشد.برای استعلام قیمت فر شیرینی پزی نوبل با شماره 09120306906_09122898915 تماس حاصل فرمایید.

فر قنادی

فر قنادی نوبل مناسب برای پخت انواع کیک،شیرینی،شکلات،فینگرفود،گرانولا و غیره میباشد.دارای ضمانت نامه معتبر و خدمات پس از فروش بسیار عالی و دقیق.زیر مجموعه تجهیزات آشپزخانه صنعتی و قنادی آریا استیل نوین میباشد.