فر شیرینی پزی

فر شیرینی پزی صنعتی و خانگی در مدل های کانوکشن دار و معمولی مناسب برای پخت انواع کیک و شیرینی میباشد.یک سال گارانتی و ده سال خدمات پس از فروش را دارا میباشد.مناسب برای قرار گیری در کنار انواع گرمکن غذا و خمیر گیر میباشد.

فر شیرینی پزی خانگی

بهترین وسیله برای پخت انواع کیک و شیرینی در خانه فر شیرینی پزی خانگی 4 سینی میباشد.مناسب برای پخت انواع کیک،شیرینی،باقلوا،مافین،کلوچه،پیتزا و لازانیا میباشد.در کنار فر شیرینی فر پیتزا ریلی نیز گزینه پخت پیتزا و نان میباشد.

دارای 4 عدد سینی 60*40 میباشد.یک عدد فن کانوکشن بسیار عالی برای چرخش گرما در سطح طبقات به صورت مساوی میباشد.چراغ در مدل کانوکشن برای دید بهتر داخل فر و شیرینی ها میباشد.بدنه و داخل دستگاه در این مدل تمام استیل میباشند.

قیمت فر شیرینی پزی

قیمت فر شیرینی پزی خانگی و صنعتی در تجهیزات آریا استیل نوین بسیار عالی میباشد.برای استعلام قیمت فر شیرینی پزی نوبل با شماره 02156577216 تماس حاصل فرمایید.

فر قنادی

فر قنادی نوبل مناسب برای پخت انواع کیک،شیرینی،شکلات،فینگرفود،گرانولا و غیره میباشد.دارای ضمانت نامه معتبر و خدمات پس از فروش بسیار عالی و دقیق.زیر مجموعه تجهیزات آشپزخانه صنعتی و قنادی آریا استیل نوین میباشد.

02156577216_09122898915