انواع کانتر گرم

تاپینگ گرم

فروش انواع کانتر گرم( hot counter) و سرد در تجهیزات آشپزخانه صنعتی و تجهیزات فست فود آریا استیل نوین با بهترین قیمت و کیفیت و همراه بایک سال گارانتی و ده سال خدمات پس از فروش.این محصول دارای مدل های 3لگن/4لگن/5لگن میباشد.

قیمت کانتر گرم

کانتر گرم

كانتر گرم از تجهيزات نگهداري غذای گرم رستوران مي باشد.
قیمت کانتر گرم در تجهیزات فست فود عالی میباشد.گرمخانه صنعتي يا كانتر گرم در خط سلف سرويس استفاده مي شود و براي نگهداري غذا به صورت گرم به مدت طولاني مورد استفاده قرار ميگيرد.
كانتر گرم داراي چند لگن بن ماري مي باشد كه مواد غذايي داخل آن نگهداري مي شود.

کانتر گرم دارای مدل های برقی و گازی با بهترین کیفیت و قیمت میباشد.دارای سه سایز 120/150/190 میباشد.کار به صورت تمام استیل و سفارشی میباشد.کوچکترین سایز این محصول طول 100 در عرض 80 در راتفاع 90 سانتیمتر میباشد..
مناسب برای قرار گیری در کنار گرمکن غذا میباشد

فروش کانتر گرم

فروش کانتر گرم رستورانی

فروش تاپینگ گرم و کانتر گرم در دو مدل گازي و برقي ساخته مي شود.
تاپینگ گرم صنعتي داراي يك لگن مي باشد كه داخل آن آب قرار ميگيرد و اين آب به وسيله گرماي المنت يا شعله گرم مي شود.
بخار آب ايجاد شده باعث گرم شدن لگن هاي بن ماري قرار گرفته روي لگن حاوي آب مي شود.
قسمت رويه تاپینگ گرم بنا بر سفارش مشتري داراي رف يا پيشخوان شيشه ايي طراحي مي شود.مناسب برای قرار گیری در کنار تاپینگ فست فود پیتزا میباشد.

خرید کانتر گرم

.دارای یک سال گارانتی و ده سال خدمات پس از فروش میباشد.کانتر گرم رستورانی مناسب برای کترینگ ها،فروشگاهها و رستوران های سلف سرویس میباشد.

نحوه استفاده از کانتر گرم

نحوه استفاده از کانتر گرم بسیار ساده میباشد.کانتر گرم دارای دو مدل گازی و برقی میباشد.برای نحوه استفاده از کانتر گرم گازی ابتدا وان زیر بن ماری ها را آب میکنید.سپس شعله برنر زیری را روشن کرده و ترموستات را در دمای مد نطر قرار میدهید.

در کانتر گرم برقی نیز نحوه استفاده به همین صورت میباشد.باید آب را تا میزان کافی و درت در وان قرار دهید که سر ریز نشود.و بهد از ان کانتر گرم را روشن مینمایید.

بن ماری گرم کن غذا

نام دیگر کانتر گرم بن ماری گرم کن غذا میباشد.مناسب برای رستوران های سلف سرویس نیز میباشد.به همین منظور به این محصول کانتر گرم رستورانی نیز میگوید.

  • شماره های تماس:_09122898915_02156577216_09120306906