گرمکن غذا

گرمکن غذا بهترین وسیله برای گرم و تازه نگه داشتن غذا در حجم بالا میباشد.برای گرم کردن غذا در حجم زیاد و زمان کم بسیار مناسب میباشد.مثلا در ادارات و مدارس در یک زمان مشخص باید 100 الی 200 غذا گرم شود.

بهترین وسیله در این زمینه گرم کن غذا اریا استیل نوین میباشد.با سیستم گرمکن غذا شما در زمان 30 دقیقه الی 45 دقیقه میتوانید 20 الی 200 طرف غذای تک پرسی را به راحتی گرم کنید.مناسب برای ادارات و مدارس و مراکز اموزشی و کارگاهها میباشد.

گرمکن غذا صنعتی

گرمکن غذا صنعتی بهترین وسیله برای گرم کردن غذا در کمتر از نیم ساعت برای تعداد 10/20/30/50/70/100/200 نفر پرسنل میباشد.گرمخانه غذا دارای دو مدل برقی و گازی میباشد.معمولا گرم کن غذا صنعتی برای حجم بالای غذا مورد استفاده قرار میگیرد.

گرم کن غذا پرسنلی یک سال ضمانت نامه کتبی و 10 سال خدمات پس از فروش را دارا میباشد.قرار گیری در کنار انواع ترولی آبچکان و سماور ترموس در تجهیزات آشپزخانه های صنعتی میباشد.

گرمخانه غذا

گرمخانه غذا گازی و برقی بهترین وسیله برای گرم نگهداشتن غذای پرسنل در ادارات و مدارس میباشد.برای گرم کردن غذای ناهار پرسنل دیگر نیازی به وقت گذاشتن یک ساعت و نیمه سوختن غذا ندارید.

تفاوت گرمکن غذا و ماکروفر بر این است که هم تعداد بالایی غذا را در مدت زمان کم گرم میکند و دیگر تفاوت آن نداشتن اشعه مضر نسبت به ماکروفر میباشد.

خرید گرمکن غذا

خرید گرمکن غذا از گروه آریا استیل نوین با قیمت عالی و خیالی آسوده.

برای خرید گرم کن غذا از طریق سایت آریا استیل نوین به راحتی و با یک تماس و با خیال راحت خرید کنید.خریدی مطمعن و با قیمت بسیار عالی و قیمت تولیدی را تجربه کنید.

خرید فر گرم کن غذا رستورانی با قیمت عالی و گارانتی و خدمات پس از فروش را از سایت آریا استیل نوین تجربه کنید.یک خرید مطمعن و بسیار عالی از گروه صنعتی آریا استیل نوین و برند قابل اطمینان که بسیار در سراسر کشور شناخته شده است

گرمکن غذا رستورانی

نام دیگر این محصول گرمکن غذا رستورانی میباشد.مناسب برای گرم نگه داشتن غذاهای رستوران ها و غذاهای تک پرسی رستورانی میباشد.میتوان در این محصول ظرف های فویل آلمینیومی که از رستوران غذا گرفته را قرار داد و به راحتی گرم و تازه نگه داشت.

قیمت گرمکن غذا رستورانی

قیمت گرمکن غذا رستورانی در تجهیزات آریا استیل نوین با کیفیت مناسب و تولیدی همراه میباشد.خرید مستقیم از تولیدی و با ضمانت نامه کتبی را دارا میباشد.

قیمت گرم کن غذا

  • قیمت گرمکن غذا رستورانی در فروردین 1402 از هفت میلیون تومان میباشد.
  • دارای ضمانت یک ساله و خدمات پس از فروش  ساله میباشد
  • استفاده برای ماست بندی ها و موارد دیگر را هم شامل میشود
  • کوچکترین ظرفیت نفره میباشد
  • دستگا زیر مجموعه تجهیزات آشپزخانه صنعتی میباشد
  • قرار گیری تمامی طروف به جز پلاستیک را شامل میشود
  • شماره های تماس :09122898915_09120306906