کباب پز صنعتی

کباب پز

کباب پز صنعتی بهترین وسیله برای پخت انواع کباب کوبیده و جوجه میباشد.دارای مدل های  کباب پز های تابشی و معمولی میباشد.این محصول نیز به صورت تمام استیل و معمولی موجود میباشد.دارای مدل های خانگی و صنعتی نیز میباشد.کباب پز بخش مهمی در تجهیزات و راه اندازی کترینگ میباشد.

کباب پز ایستاده گازی

کباب پز گازی

در مدل های تابشی دیگر خبری از دود نمیباشد.پخت بسیار عالی و مناسب برای مغز پخت شدن انواع کباب و جوجه کباب میباشد.دارای مدل های ایستاده و رومیزی میباشد.مدل های تابشی و خانگی یکی از پر طرفدار ترین کار های این محصول میباشند.

ابعاد این محصول نیز به صورت سفارشی قابل تغییر میباشد.مناسب برای قرار گیری در آشپزخانه های صنعتی کترینگ ها و رستوران ها میباشد.مناسب برای قرار گیری در کنار اجاق گاز صنعتی ها ی صنعتی میباشد.

کباب پز ذغالی

دستگاه کباب پز  ذغالی استیل جهت قرار گرفتن در محیط های باز آشپزخانه صنعتی انتخاب بسیار مناسبی است به علت اینکه یک هود استیل همانند یک سر پوش روی کباب پز قرار میگیرد. جنس تمام استیل این کباب پز گازی اما حاوی لایه دو جداره می باشد و تعداد مشخص و کمی سیخ جوجه یا کباب را می تواند در خود جای دهد.
دهنه کباب پز ۴۰ سانتیمتر میباشد که مناسب برای پخت انواع کباب در اندازه استاندارد است.
اسکلت دستگاه تمام با پروفیل آهن ۴۰×۴۰ ساخته شده و دارای سینی چربی گیر می باشد.مناسب برای قرار گیری در تجهیزات آشپزخانه صنعتی کنار گرمکن غذا و سرخ کن صنعتی میباشد.