لیست تجهیزات آشپزخانه صنعتی:

لیست تجهیزات آشپزخانه صنعتی

افرادی که می خواهند لوازم آشپزخانه های صنعتی تاسیس کنند باید به خوبی با  آشنایی داشته باشند. تمامی این تجهیزات فضای آشپزخانه را دگرگون می کنند. آشپزخانه های صنعتی همان دسته از انواع آشپزخانه هایی می باشد که رستورانی است و انواع غذاها در آن طبخ می گردد.

 زمانی که شما می خواهید یک آشپزخانه صنعتی راه اندازی کنید باید تجهیزات آن را هم خریداری نمایید و قیمت تجهیزات آشپزخانه صنعتی را مشخص کنید. تجهیزات فست فود یکی از شغل های جذابی می باشد که بسیاری از افراد را وسوسه می کند.

قیمت تجهیزات آشپزخانه صنعتی

قیمت تجهیزات آشپزخانه صنعتی

هزینه های اولیه ای که برای راه اندازی و خرید لیست تجهیزات آشپزخانه صنعتی باید پرداخت کنید تا حدودی زیاد می باشد. ولی باید دقت داشته باشید که بر اساس کسب و کار و نوع غذاهایی که طبخ می نمایید برخی از دستگاه های مهم را تنها خریداری کنید تا هزینه زیادی را هم پرداخت نکنید.قیمت فر پیتزا ریلی هم یکی از این موارد است.

قیمت تجهیزات آشپزخانه صنعتی مهمترین امر در خرید لوازم رستوران صنعتی میباشد.

برای استعلام قیمت تجهیزات آشپزخانه صنعتی با شماره 02156577216 تماس حاصل فرمایید.

تجهیزات و لوازم آشپزخانه های صنعتی در معرض دید مشتری قرار ندارد، ولی باید به آنها اهمیت بسیار زیادی دهید.

لوازم آشپزخانه صنعتی

  • تجهیزات پخت و پز
  • تجهیزات نظافتی
  • تجهیزات هود و تهویه
  • وسایل اولیه و انبارداری
  • تجهیزات سرمایشی و گرمایشی

تجهیزات پخت و پز

تجهیزات پخت و پز مهم ترین اصل در یک رستوران و آشپزخانه صنعتی میباشد که باید مورد توجه قرار گیرد.در ادامه به بررسی و معرفی انواع این تجهیزات میپردازیم:

بهترین برند تجهیزات آشپزخانه صنعتی

برند های بسیاری در تجهیزات آشپرخانه صنعتی مشغول کار هستند.شما میتوانید با تحقیق محلی و محیطی و یا مشاهده سایت های این مجموعه ها به خوبی و یا بدی های این برندها پی ببرید. آریا استیل نوین یکی از بهترین برند تجهیزات آشپزخانه صنعتی میباشد .

این مجموعه با بیش از 20 سال سابقه تولید تجهیزات فست فود و آشپزخانه صنعتی نامی معتبر در بین برند های بازار میباشد.معتبر از لحاظ ساخت،تولید و عرضه محصول با کیفیت و گارانتی دار میباشد.گرمکن غذا نیز یکی از این موارد میباشد.

تجهیزات رستوران صنعتی

تجهیزات رستوران صنعتی نیز زیر مجوعه آشپزخانه های صنعتی میباشد.تولید با کیفیت و عالی این محصول نیز در میان رقبا زبان زد میباشد.

استفاده از مهندسان طراح و دستگاههای پیشرفته برش CNC و غیره در تولید هر چه بهتر محصولات به کار برده شده است.همین امر باعث رضایت حداکثری میباشد.

شماره های تماس:

_02156577216_09122898915