تاریخ ارسال : 19/05/05


کانتر گرم سلف سرویس_تجهیزات آشپزخانه صنعتی_تجهیزات فست فود

کانتر گرم سلف سرویس _تجهیزات فست فود_تجهیزات آشپزخانه صنعتی

کانتر گرم سلف سرویس اصلی ترین دستگاه هر سلف میباشد.این دستگاه برای گرم نگهداشتن انواع غذا بکار میرود.این دستگاه زیر مجموعه تجهیزات فست فود و تجهیزات آشپزخانه صنعتی میباشد..خط کامل سلف سرویس از ترکیب این کانترها تشکیل میشود.مدلهای مشابه را اینجا ببینید.

تجهیزات آشپزخانه صنعتی_کانتر

کانتر زیر مجموعه تجهیزات آشپزخانه صنعتی میباشد.این دستگاه در دو مدل گرم و سرد تولید میشود.کانتر سرد برای نگهداری انواع دسر ,سالاد و مواد پیش غذا و ژله میباشد.کانتر گرم برای نگهداری انواع غذاهای سلف در رستورانها و تالارهای پذیرایی میباشد.آریا استیل نوین تولید کننده بهترین تجهیزات صنعتی آشپزخانه و فست فود میباشد.

قیمت تاپینگ گرم

قیمت تاپینگ گرم در تجهیزات صنعتی آشپزخانه آریا استیل نوین بسیار مناسب تر از مدلهای مشابه میباشد.آریا استیل با به کارگیری متریال و مواد اولیه بسیار عالی توانسته انواع تاپینگ گرم را با قیمت بسیار مناسب به تولید برساند.شرکت آریا استیل نوین بعلت اینکه تولید کننده و عرضه کننده دست اول میباشد,توانسته است که دلال ها و واسطه ها را حذف کند.بهمین دلیل قیمت انواع تجهیزات فست فود این گروه نسبت به نمونه های مشابه بهتر میباشد.

کانتر گرم سلف سرویس

کانتر گرم چیست؟

به وسیله ای که برای گرم نگهداشتن انواع غذا در خط سلف  استفاده میشود کانتر گرم میگویند.اصول کار  به اینصورت است که آب گرم شده در زیر بنماری ها باعث گرم و تازه ماندن انواع غذای داخل بنماری میشود.سیستم گرمایشی تاپینگ آریا استیل علاوه بر گرم ماندن به تازه ماندن غذا نیز کمک میکند.

کانتر  سلف سرویس در مدلهای گرم و سرد بکار میرود.

تاپینگ گرم رومیزی

مدل دیگر تاپینگ گرم رومیزی میباشد که برای فست فودهایی با جای کم استفاده میشود.کانتر  رو میزی با حجم کم و تعداد بنماری دلخواه میباشد. برای قرار گیری در میز کار و خطوط سلف مناسب میباشد.بر این اساس برای نگهداری انواع غذاهای گرم و بغل غذا بسیار مناسب میباشد.

مشخصات فنی

  • ابعاد کانتر گرم سلف سرویس عبارت است از طول 180 در عرض 70 در ارتفاع 90
  • دارای رویه استنلس استیل 430 خشدار به ضخامت 1 میل میباشد
  • دارای نمای ورق طلایی برای جلوه بهتر
  • بنماری های موجود از سایز 1/1 تا 1/6 موجود میباشد
  • دارای پایه برای تنظیم ارتفاع 
  • کانتر گرم سلف سرویس دارای یک سال گارانتی و 10 سال خدمات پس از فروش میباشد
  • دارای رف و شیشه و نمای نور مخفی و CNC

تلفن مشاوره و سفارشات:09122898915


4 دیدگاه برای “کانتر گرم سلف سرویس _تجهیزات فست فود_تجهیزات آشپزخانه صنعتی”

ارسال دیدگاه