گرمکن غذاwww.ariasteelnovin.com

گرمکن غذا

'گرمخانه غذا 30 نفره و 20 نفره برقی با قیمت عالی مناسب گرم کردن غذای پرسنل و مدارس میباشد هیتر گرمکن غذا

یکی از بهترین وسیله ها برای گرم کردن سریع  غذا در مدت کم ( food warmer)گرمکن غذا میباشد.مناسب برای انواع ادارات و مدارس , مراکز آموزشی و کارگاههای صنعتی و نیمه صنعتی میباشد.دارای مدل های برقی و گازی میباشد.

گرمخانه غذا  دارای رویه استنلس استیل 430 خشدار ضخامت 0/8 میباشد.ورق داخلی استفاده شده گالوانیزه 1 میل میباشد.دارای طبقات پورتابل و قابل جابجایی میباشد.گرم کردن بیش از صد پرس غذا در 20 دقیقه را شامل میشود.

قیمت این محصول با توجه به شرایط بازار متغیر بوده است.ولی با بهترین کیفیت قیمت بسیار مناسبی را برای مصرف کننده در نظر گرفته ایم.رضایت 100 درصدی از این محصول گرمخانه غذا را به پرفروشترین محصول آریا استیل نوین در تجهیزات آشپزخانه صنعتی تبدیل کرده است.

لیست قیمت گرمکن و گرمخانه غذا

بهترین وسیله برای جایگزینی اجاق گاز صنعتی میباشد.آریا استیل نوین برند شناخته شده در تولید انواع تجهیزات آشپزخانه صنعتی میباشد.جهت استعلام بروز قیمت گرمکن غذای آریا استیل نوین صوت زیر را پلی کنید ممنون از همراهی شما دوستان.توجه داشته باشید قیمت ها در سال جدید در حال بروزرسانی میباشد.

گرمکن غذا برقی

قیمت گرمکن غذا خانگی

 • گرمکن غذا برقی مناسب برای ادارات و مراکز آموزشی میباشد.
 • این محصول دارای المنت برقی بسیار عالی و فن خنک کننده و گردش هوا میباشد.
 • در مدل های سفارشی تر دارای ترموستات دیجیتال نیز میباشد.
 • استفاده از فن کانوکشن برای چرخش هوای گرم در داخل گرمکن غذا میباشد
 • عایق بندی بسیار عالی از پشم شیشه و پشم سنگ با چگالی بسیار بالا را دارا میباشد
 • استفاده از ترموستات برای قطع و وصل جریان گرما
 • تنظیم دمای دلخواه برای گرم نگه داشتن غذا در مدت معلوم
 • ترموستات استفاده شده در این محصول آنالوگ میباشد.
 • مدل های برقی دارای ظرفیت 20 و 30 و 50 نفره میباشد.
 • مناسب برای مناطقی که دسترسی به گاز امکان پذیر نمیباشد.
 • مصرف بسیار کم بق در مدت زمان یک ساعته برای گرم کردن غذا

گرمکن غذا برقی پرسنلی

گرمکن غذا برقی 30 نفره پرسنلی

 • استفاده از برق تک فاز برای این محصول در نظر گرفته شده است.
 • گرمخانه برقی در مدت 15 ال 20 دقیقه غذای کارکنان را بدون افت کیفیت گرم نگه میدارد.
 • طبقات در این محصول به صورت پورتابل یعنی قابل جابجایی میباشد.
 • استفاده از ترموکوبل برای مواقعی که گاز با فشار کم و زیاد باعث خطر میشود میباشد.
 • مدل جدید و متنوع در سال 99 دارای نمایشگر دمای دیجیتال میباشد
 • این محصول دارای یک سالضمانت نامه کتبی و ده سال خدمات پس از فروش میباشد
 • محصول زیر مجموعه تجهیزات آشپزخانه صنعتی و تجهیزات فست فود میباشد
 • طبقات موجود در این محصول دارای شلف های آبکاری شده بسیار مقاوم و ضد زنگ
 • استفاده از بهترین متریال و مواد اولیه بریا تولید این محصول میباشد
 • گرمخانه غذا برقی مناسب برای ادارات و مدارس که دسترسی به گاز ندارند میباشد
 • ترموکوبل با قطع جریان گاز باعث قطع شدن جریان گاز و جلوگیری از آتش سوزی میشود.

گرمکن غذا پرسنلی صنعتی

گرمکن غذا پرسنلی صنعتی دارای ترموکوبل و درجه و فندک و دارای طبقات پورتابل قابل جابجایی میباشد

امروزه و با توجه به تعداد بالای کارمندان و هزینه بالای تهیه غذا از رستوران ها به یک معضل تبدیل شده است.معمولا هزینه بالای غذای رستوران ها به صرفه کارفرما نمیباشد.کارفرما با تقبل اینکه ماهیانه هزینه غذای افراد را بپردازد این موضوع را مرتفع کرده است.

اما از سوی دیگر کارکنان برای اینکه وعده غذایی گرم خود را داشته باشند دیگر از بیرون و رستوران ها غذا تهیه نمیکنند.ای افراد نیز مجبور میشوند که غذای خود را از خانه به محل کار بیاورند.به همین منظور اگر تعداد کارکنان نیز از 10 نفر بیشتر باشد با مشکل زمان و گرم کردن غذا مواجه میشوند.

چون معمولا با یک اجاق گاز کوچک نمیتوان در مدت کم غذای پرسنل را گرم نمود.به همین منظور شرکت آریا استیل از حدود 15 سال بیش شروع به ساخت اولین گرمکن های غذا با سبک جدید را نمود.گرمخانه هایی که توانایی گرم کردن غذا در مدت کم را دارا بشند.این محصول را با ظرفیت های 20/30/50/100/150/200/300 نفره شروع به تولید نمود.

از آن زمان به بعد این محصول مورد توجه اکثر شرکت ها و مراکز آموزشی قرار گرفت.به این منظور که هم در وقت و هم در هزینه این شرکت ها برای گرم کردن غذا صرفه جویی بسزایی انجام میگرد.پس از پس دادن امتحان این محصول امروزه آریا استیل نوین در صنعت گرمخانه های غذا به یکی از بهترین برند ها در تهیه این محصول تبدیل شده است.

گرمکن غذا گازی

گرمکن-غذا-گازی-استیل

گرمکن غذا گازی بهترین وسیله برای گرم کردن سریع تر غذا ها میباشد.مدل گرمکن گازی باعث سریعتر داغ شدن غذا ها میشود.به علت طراحی جدید و کانال کشی های جدید در طرح جدید.مدل گازی دارای المنت گازی برای گرم کردن غذا میباشد.

مورد استفاده با گاز شهری و گاز کپسول نیز میباشد.استفاده از عایق بندی بسیار عالی از پشم شیشه و پشم سنگ برای جلوگیری از هدر رفت گرما و انرژی را دارا میباشد.استفاده از برنر بسیار عالی و مناسب برای سیستم گرمایشی را بهمراه دارد.سرعت گرم کردن بسیار بالا در مدل های گازی نسبت به مدل های برقی از مزیت های این دستگاه میباشد.

به همین علت با نوسانات برق دچار مشکل نمیشود و طول عمر بیشتری را نیز دارا میباشد. مناسب برای قرار گیری در آشپزخانه های شرکت ها و کارگاههای تولیدی میباشد.دارای ظرفیت 20 الی 200 نفر غذای ظروف آلمینیومی تک پرسی میباشد.

گرمکن غذا گازی دارای مصرف بسیار کم و بصرفه نیز میباشد.مناسب برای قرار گیری در کنار انواع اجاق گاز چهار شعله میباشد.دارای برنر برای گرما دادن از پایین به دستگاه میباشد.آجر نسوز های قرار گرفته در پایین کار باعث میشوند که حرارت پخش و غیر مستقیم به غذا ها برخورد کنند.

گرمکن غذا پرسنلی

گرمکن-غذا-پرسنلی

یکی از دستگاههای مورد نیاز برای گرم کردن غذا در شرکت ها گرمکن غذا پرسنلی میباشد.به این محصول گرمکن غذا اداری نیز گفته میشود.معمولا از این محصول در ادارات,مدارس و مراکز آموزشی مورد استفاده قرار میگیرد.

مناسب برای قرار گیری در آشپزخانه های ادارات/مدارس/مراکز آموزشی/بیمارستانها/رستورانها/هتل ها / کارگاههای صنعتی و کلیه مراکز با پرسنل بیش از 10 نفر میباشد.صرفه جویی در زمان و انرژی برای گرم نگهداشتن غذا ها را دارا میباشد.

دارای مدل های برقی و گازی میباشد.گرمکن غذا اتوماتیک نیز یک مدل برقی این محصول میباشد.دارای ترموستات اتومات برای قطع و وصل جریان برق و گرما میباشد.مناسب برای  گرم کردن غذای پرسنل و کارمندان در مدت زمان 20 دقیقه الی نیم ساعت میباشد.

در مدل گرمکن غذا اداری که به صورت اتوماتیک میباشد.مصرف برق بسیار پایین میباشد.غذا ها در مدت زمان مشخص و بدون افت کیفیت گرم و تازه میمانند.سوختن غذا و ته دیگ شدن به هیچ عنوان در این محصول امکان پذیر نیست.مناسب برای گرم نگه داشتن انواع غذاهای آماده در رستوران ها و فست فود ها نیز میباشد.

گرم شدن غذای پرسنل بدون ته دیگ شدن و سوختن و گرم کردن غذا در کمترین زمان بدون افت کیفیت غذا را شامل میشود

کارکرد گرمکن غذا گازی

گرمخانه گازی آرای استیل نوین دارای حرارت غیر مستقیم و کانال کشی عالی برای گرم کردن غذا در کمتر از 30 دقیقه

کارکرد گرمکن غذا گازی به اینصورت میباشد که از طریق یک برنر گرما به غذا ها وارد میشود.غذا های قرار گرفته در ظرف های آلمینیومی و تک پرسی یغلوی معیار ظرفیت این محصول میباشد.گرما از طریق برنر قرار گرفته در زیر محصول تولید میشود.

این گرما به آجر های نسوز برخورد میکند و حرارت به صورت غیر مستقیم به طبقات وارد میشود.همچنین در سیستم جدید گرما از طریق کانال کشی های که در هر طبقه انجام شده است نیز وارد میشود.

گرمایی که از طریق آجر نسوز به دستگاه وارد میشود باعث میشود که حرارت به صورت غیر مستقیم به ظرف های غذا برخورد داشته باشد .سیستم فن کانوکشن در گرمکن های برقی به کار میرود که باعث گردش گرما به صورت مساوی در طبقات میباشد.

قیمت انواع هیتر گرمکن غذا

انواع هیتر گرمکن غذا با قیمت عالی از سه میلیون و هفتصد هزار تومان تا دوازده میلیون تومان

 • قیمت انواع هیتر گرمکن غذا در تجهیزات آشپزخانه آریا استیل نوین بسیار عالی و مناسب میباشد
 • قیمت هیتر گرمکن غذا 30 نفره در تاریخ اردیبهشت 1400 چهار میلیون تومان میباشد
 • هیتر برقی دارای المنت 1500 وات بسیار عالی و مقاوم میباشد
 • مصرف برق بسیار کم و معمولی در یک ساعت کار گرمکن مناسب میباشد
 • دارای نمایشگر داخل هیتر گرمکن به صورت دیجیتالی میباشد
 • قیمت بسیار عالی و بصرفه نسبت به نمونه های دیگر
 • برند آریا استیل نوین با بهترین خدمات و گارانتی موجود در بازار
 • دارای مدل هایی از استیل 430 خشدار و برای شهرهای با رطوبت بالا استیل 304 نگیر
 • استیل 304 نگیر مقاوم در برابر رطوبت و نم میباشد مناسب مناطق جنوبی و شمال کشور میباشد
 • هیتر گرمکن برقی دارای فن کانوکشن برای تقسیم مساوی گرما در طبقات میباشد
 • فن کانوکشن در فر شیرینی پزی نیز به کار میرود که بسیار عالی میباشد
 • استفاده از نقشه کشی جدید برای گرما رسانی مجزا به هر طبقه
 • در هر طبقه به صورت مجزا کانال کشی برای گرما رسانی وجود دارد
 • سیستم حرارت غیر مستقیم برای جلوگیری از ته دیگ شدن غذا موجود میباشد

کاربرد گرمکن غذا گازی

لیست قیمت گرمکن و گرمخانه غذا , ;کاربرد بسیار آسان و سریع گرم شدن غذا در کمتر از نیم ساعت را دارا میباشد

کاربرد گرمکن غذا گازی در ادارات و مراکز آموزشی و شرکت ها بسیار عالی میباشد.مناسب برای قرار گیری در آشپزخانه های ادارات نیز میباشد.مناسب برای بیمارستان ها و مراکز درمانی نیز میباشند.مناسب برای مدارس و مراکز آموزشی با تعداد پرسنل متغیر نیز میباشد.

در بیمارستان ها گرمخانه غذا بیمارستانی(hospital food warmer) بسیار مناسب میباشد.این گرمکن غذا بیمارستانی به صورت ترولی و قابل حمل میباشد.بسیار مناسب برای حمل غذای گرم در بخش های مختلف بیمارستان میباشد.سیستم طراحی داخلی بسیار مناسب و استریزه جهت پخش غذاها میباشد.

در سیستم جدید غذا ها زودتر از حالت قدیمی گرم میشوند.استفاده از عایق بندی پشم سنگ و پشم شیشه با چگالی بالا نیز باعث شده است که گرما از گرمخانه غذا بیرون نرود.همین امر باعث کاهش مصرف انرژی و افزایش بازدهی دستگاه میشد.

نصب این دستگاه نیز بسیار ساده میباشد.استفاده از یک شلنگ گاز مقاوم و دو عدد بست برای سفت کردن اول و آخر شلنگ لازم میباشد.سیستم نصب این محصول مانند بخاری میباشد.اطمینان از نصب درست شلنگ مهم ترین بخش این کار میباشد.

تعمیرات گرم کن غذا

food heater

گرمکن های غذای آریا استیل نوین دارای یک سال ضمانت نامه کتبی میباشند.برای تعمیرات گرمکن غذا با گروه فنی تماس حاصل میشود.گروه فنی در مدت 24 ساعت به محل مورد نظر رفته و مشکل را برطرف مینمایند.

گارانتی این محصول شامل ضربه خوردن و یا آب ریختن روی قسمت های برقی نمیباشد.لطفا توجه داشته باشید که سرویس ها فقط با نشان دادن برگه گارانتی امکان پزیر میباشد.پس در حفظ و نگهداری از برگه گارانتی کوشا باشید.

تعمیرات این گرمکن غذا به صورت حظوری در محل انجام میشود.نوسانات اخیر برق مشکلاتی را برای کاربران این دستگاه بوجود آورده است.برای کمتر شدن این مشکلات حتما از محافظ برق برای دستگاههای برقی خود استفاده نمایید که تاثیر بسزایی را در بر دارند.

ظروف استفاده شده در گرمکن غذا :

ظرف غذا

 • برای راحتی کار و گرم شدن بموقع غذاها در گرمکن غذا بایذ از ظروف مخصوص استفاده کرد.
 • استفاده از ظرف های تک پرسی یقلوی پیشنهاد میشود که از جنس استیل میباشند بسیار عالی میباشد
 • ظرف های یک بار مصرف از جنس فویل آلمینیومی نیز بسیار عالی میباشند
 • از ظرف های یک بار مصرف پلاستیکی به هیچ عنوان نباید استفاده شود
 • در صورت امکان از ظرف های پیرکس استفاده نشود و اگر شد در طبقات بالا باشد
 • گرمکن غذا آریا استیل نوین جوری تعبیه شده که از ظرف های بزرگ مثل قابلمه نیز میتوان استفاده کرد
 • به اینصورت که طبقات پورتابل(قبال جابجایی) میباشد و امکان بزرگ کردن طبقات نیز وجود دارد

قیمت گرمکن غذا خانگی

گرمکن غذا خانگی در آینده ای نزدیک توسط آریا استیل نوین به بازار عرضه خواهد شد.این دستگاه تفاوت بسیار با هیتز ها و ماکروفر های خانگی دارد.از این دستگاه به عنوان یک پیتزا پز خانگی نیز میتوان استفاده نمود.در آینده ای نزدیک منتظر محصولات جدیدتر از این گروه باید باشید.

از این محصول برای گرم کردن غذا در سایز های زیر 10 نفر میتوان استفاده کرد.در آینده ای نزدیک این محصول را با سایز کوچک و ابعاد مناسب در فضای خانگی و دفتری میتوان تهیه کرد.بسیار مناسب برای فضاهایی که گاز شهری را دارا نمیباشند .ورق به کار رفته در این محصول استنلس استیل 430 خشدار میباشد.

استفاده از کانال کشی در طبقات باعث میشود که گرما بصورت مناسب و یکسان به طبقات بالاتر پخش شود.این امر باعث میشود کلیه طبقات گرمای یکسان داشته باشند و همزمان غذاها در کل طبقات گرم شوند.

مشخصات فنی گرمکن غذا :

گرم کن غذا صنعتی

 • گرمکن غذا در ظرفیت های 20/30/50/70/100/200 موجود میباشد
 • دارای رویه استنلس استیل 430 خشدار  و یا 304 نگیر بسیار عالی بگیر میباشد.
 • دارای مدل های برقی و گازی میباشد
 • مدل های 20/30/50 نفره برقی موجود میباشد
 • گرمکن غذا 20/30/50/100/200/300 نفره گازی موجود میباشد
 • غذا گرم کن و یا گرمخانه غذا دارای درجه آنالوگ و یا دیجیتال به انتخاب مشتری میباشد
 • تمامی این محصولات مختص این گروه بوده 
 • هرگونه محصول مشابه فیک و کپی برداری بوده و دارای پیگرد قانونی میباشد.
 • مناسب برای قرار گیری در ادارات و مراکز آموزشی و مدارس میباشد
 • دارای چهار چرخ با دو چرخ قفل دار میباشد
 • ورق ها تمام CNC شده و بسیار شکیل و با ضخامت بسیار عالی میباشند
 • شلف های آبکاری شده بسیار عالی از جنس مسوان میباشد
 • جهت تماس با بخش فروش و مشاوره رایگان و سفارشات با شماره های زیر تماس حاصل فرمایید
 • شماره های تماس: 02156577216_09120306906

برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: 5 میانگین: 4.8]
0/5 (0 نظر)