بهترین سرخ کن صنعتی
5/5 - (2 امتیاز)

هیچ چیز مانند خوردن حلقه های پیاز کاملا ترد یا سیب زمینی سرخ کرده و یا انواع سوخاری ها لذت بخش نیست.مطمئناً همیشه می‌توانید از ماهیتابه برای انجام این کار استفاده کنید اما اگر می‌خواهید تردی به کیفیت رستورانی داشته باشید به بهترین سرخ کن صنعتی نیاز دارید.

سرخ کن صنعتی با حرارت غیر مستقیم بهترین وسیله برای قرار گیری در خط پخت یک فست فود میباشد.این محصول دارای دو مدل دیجیتال و آنالوگ میباشد.قیمت های سرخکن صنعتی انالوگ از 27 میلیون تومان در تاریخ فروردین ماه 1403 موجود میباشد.قیمت دیجیتال نیز در تاریخ فروردین 1403 از 37 میلیون تومان موجود میباشد.

بهترین سرخ کن صنعتی (the best industrial fryer) همیشه سرخ کردن غذا را آسان تر می کنند.دستگاه سرخ کن صنعتی به گونه ای طراحی شده اند که دستگاهی همه جانبه باشند که تمیز کردن آن آسان،استفاده ایمن و پر از امکانات است.انتخاب برتر ما می تواند مقدار زیادی غذا را در خود جای دهد.مناسب در قرار گیری کنار فر ریلی و گرمکن غذا میباشد.

در حالی که سرخ‌کن‌های حرارت مستقیم ارزان که برای سرخ کردن پیاز و بادمجان بیشتر استفاده میشوند هنوز هم محبوب هستند (و نتایج ترد و آبدار مشابهی با روغن کم یا بدون روغن ایجاد می‌کنند) اما غذاهای خاصی وجود دارند که اگر به درستی سرخ شوند،به‌طور مشخصی بهتر هستند.مثل سیب زمینی سرخ کرده،مرغ سوخاری،قارچ سوخاری،پیاز سوخاری که نیاز به سرخ شدن با حرارت غیرمستقیم و زمان مشخص دارند.

در تجهیزات فست فود،دستگاه سرخ کن صنعتی با حرارت غیرمستقیم یکی از مهم ترین اجزا می باشد.با داشتن سرخکن فست فود می توان از سوختن روغن در مدت زمان کم جلوگیری کرد که با افزایش قیمت روغن در بازار به یکی از دستگاه های ضروری و به صرفه در فست فودها تبدیل شده است.پس به این نتیجه میرسیم که خرید بهترین سرخ کن صنعتی یکی از مهم ترین نیازهای آشپزخانه هر فست فود و رستوران است.

در آزمایش لوازم آشپزخانه،صدها وسیله و ابزار آشپزخانه را در سال از یخچال گرفته تا ظروف آشپزی آزمایش می کنند.همچنین ما نیز محصولات را در سهولت استفاده و عملکرد ارزیابی می کنیم و بازخورد شما را از نظرسنجی ها،پنل های آزمایشی و بررسی های مشتری ها در نظر می گیریم.حالا میخوایم براتون توضیح بدیم که ما چگونه بهترین سرخ کن صنعتی را آزمایش و تولید میکنیم.

پیشنهاد خواندن مقاله: راهنمای خرید سرخکن صنعتی آپدیت آبان 1402 حتما مطالعه کنید.

 

 

سرخ کن صنعتی

چگونه سرخ کن های صنعتی را آزمایش می کنیم:

هنگام ارزیابی سرخ کن ها اندازه،ویژگی های آن،تنظیمات دمایی،تمیز کردن آسان،اقدامات ایمنی داخلی،پانل کنترل و موارد دیگر را در نظر می گیریم.هنگام آزمایش به سرعت گرم شدن سرخ کن و ترد بودن نتایج توجه می کنیم.

ارزیابی بر این است که حرارت غیر مستقیم و دقیق داشته باشد که باعث سوختن روغن نشود.و برای پخت سوخاری و کنتاکی معمولا از مدل دیجیتال استفاده کنید که دمای دقیق تر و پخت بهتر برای شما در بر داشته باشد.

چگونه بهترین سرخ کن صنعتی را برای خود پیدا کنیم:

بهترین سرخ کن صنعتی رومیزی

 

سرخ کن

هنگام خرید سرخ کن اندازه آن را هم برای پخت و پز و هم برای نگهداری در نظر بگیرید.چند سوال برای فکر کردن عبارتند از:

 

موارد استفاده: اگر قصد دارید مرتب از سرخ کن استفاده کنید،می‌توانید یک سرخ‌کن کوچک در نظر بگیرید تا بتوانید آن را روی پیشخوان خود بدون نیاز به فضای زیاد نگه دارید.سرخ کن های کوچک نیز به روغن کمتری نسبت به سرخ کن های بزرگ نیاز دارند.همچنین ممکن است بخواهید طراحی و زیبایی آن را در نظر بگیرید.محفظه استیل ضد زنگ و پانل های کنترل دیجیتال بر روی میزها از ویژگی های بهترین سرخ کن صنعتی می باشد.

ولی اگر مورد استفاده تعداد حجم زیاد سیب زمینی و سوخاری در روز میباشد از مدل ایستاده دوسبد آنالوگ یا دیجیتال استفاده کنید.طرفیت سرخ کن ایستاده 22 لیتر روغن و ظرفیت سرخ کن رومیزی 12 لیتر روغن میباشد.بنا بر نیاز خود میتوانید با شماره 09122898915و 02156577216 تماس برای خرید حاصل کنید.

 

استفاده:

اگر قصد دارید بیش از یک غذا را همزمان سرخ کنید،مانند سیب زمینی سرخ کرده و پیاز حلقه ای،یکی از بهترین سرخ کن صنعتی با سبدهای متعدد در نظر بگیرید.به عنوان مثال سرخکن دو لگنه گازی یکی از پر طرفدار ترین و بهترین سرخ کن صنعتی برای سرخ کردن انواع بادمجان و پیاز و سیب زمینی در کترینگ ها و رستوران ها می باشد.زیرا زیر هر لگن سرخ کن یک عدد شعله با ولوم جداگانه به کار رفته است و به صورت مستقیم به وسیله آشپز کم و زیاد می شود.

 

اندازه:

اگر برای یک خانواده پرجمعیت یا یک مهمانی غذا سرخ می‌کنید یک سرخ‌کن با ظرفیت زیاد بخرید.این به سرعت بخشیدن به روند پخت و پز کمک می کند تا بتوانید زمان بیشتری را با مهمانان بگذرانید.پس بهترین انتخاب برای شما سرخ کن سه لگنه می باشد.

بهترین وسیله برای سرخ کردن انواع ماهی،کوکو،فلافل و غیره سرخکن سه لگنه است.دارای سه لگن بن ماری سایز ۱/۱ ومتحرک یعنی به این صورت که میتوان از سبد نیز برای سرخ کردن استفاده کرد.دارای شعله برنر برای حرارت دهی به روغن نیز می باشد.اما اگر مقدار کم سرخ می‌کنید،یک سرخ‌کن کوچک مانند یک لیتری کافی است.به علاوه به روغن کمتری نیاز دارد.

 

فضای کم:

سرخکن برای فضای کم

اگر مشکل فضای کم دارید و مانند کافی شاپ هستید،احتمالاً یک سرخ کن صنعتی رومیزی برای شما مناسب است.برخی از سرخ کن ها با ظرفیت بزرگ می توانند بسیار بزرگ و حجیم باشند،اگرچه یکی از برترین انتخاب های ما دارای یک ظرف مخصوص نگهداری روغن است.

 

ایمنی:

خرید سرخ کن درب دار برای اطمینان از اینکه پاشیده شدن روغن پوست شما را در حین سرخ کردن نمی سوزاند عالی است. برخی از سرخ کن ها همچنین دارای قسمت های بیرونی و دسته های خنک کننده هستند که احتمال سوختن اضافی را کاهش می دهد.

اگر بچه‌های کوچک دارید،سیم برق جدا شده یکی از ویژگی‌های توصیه‌شده است که باید به دنبال آن باشید که از واژگونی سرخ‌کن و ریختن روغن داغ داغ در صورت کشیدن سیم برق جلوگیری می‌کند.

 

سهولت در تمیز کردن:

اگر تمیز کردن سریع برای شما مهم است به دنبال سرخ کن ها با سبدهای قابل شستشو در ماشین ظرفشویی و سطلی باشید که به راحتی قابل جدا شدن باشد.همچنین به دنبال سرخ‌کن‌ها با ویژگی فیلتر کردن روغن باشید و به راحتی روغن را از سطل روغن خارج کنید تا در هنگام دفع و ذخیره‌سازی روغن،کثیفی را کاهش دهید.یک درب در بالای سرخ کن نیز به کاهش پاشش روغن در قسمت بیرونی دستگاه و میز آشپزخانه شما کمک می کند.

سرخ کن عمیق صنعتی

 

باز هم تکرار میکنم هیچ چیز مانند خوردن حلقه های پیاز کاملا ترد یا سیب زمینی سرخ کرده و یا انواع سوخاری ها لذت بخش نیست.شما می‌توانید به راحتی در منزل از یک ماهیتابه برای انجام این کار و سرخ کردن استفاده کنید،اما اگر می‌خواهید تردی به کیفیت سوخاری های رستوران ها و فست فودها داشته باشید،به بهترین سرخ کن صنعتی نیاز دارید.بهترین سرخ کن ها سرخ کردن غذا را راحت تر می کنند.

آنها طوری طراحی شده اند که دستگاهی همه جانبه باشند که تمیز کردن آن آسان،استفاده ایمن و پر از امکانات داشته باشند.انتخاب خوب ما باعث میشود یک بار برای همیشه بتوانیم بهترین سوخاری ها را در منزل یا آشپزخانه رستوران خود با بهترین سرخ کن صنعتی داشته باشیم.از جمله ویژگی های بهترین سرخ کن صنعتی یک تایمر داخلی و عناصر زیادی برای جلوگیری از انتخاب های بد بزرگ آینده است.

بهترین سرخ کن صنعتی را می توان برای قرار گیری در کنار فر پیتزا یا همچنین دستگاه گریل صنعتی در آشپزخانه رستوران یا فست فود خود انتخاب کنید.

خوشبختانه،موارد خوب کاملاً مقرون به صرفه هستند و فضای زیادی روی میز شما نمی گیرند.بهترین سرخ کن صنعتی طراحی شده برای آشپزخانه خانه به ویژگی های ایمنی مجهز هستند تا اطمینان حاصل شود که این روش پخت خطرناک تر از پختن با روغن در تابه نیست.برای کمک به شما در محدود کردن انتخاب‌ها،بهترین سرخ کن صنعتی را در بخش دستگاه سرخ کن صنعتی در سایت خود جمع آوری کرده ایم.

نتیجه گیری کلی:

برای خرید بهترین سرخ کن صنعتی نیاز به دانستن اطلاعات از جنس بدنه،جنس وان،ترموستات و حرارت غیر مستقیم از طریق شعله های مسواکی دارید که این اطلاعات به طور کامل در این مقاله آمده است

.در ضمن مشاوران فروش ما از طریق راه های ارتباطی پاسخگو سوالات شما هستند.سرخکن صنعتی اریا استیل نوین با گارانتی یک ساله و قیمت عالی بسیار مناسب برای تجهیزات فست فود شما میباشد.

 

 

4 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.