به این مطلب امتیاز دهید

Blog Elements

You can display blog posts in various ways with the “Blog Post” element/shortcode. You can see one example here and even more at the blog main menu item of this demo.

راهنمای خرید سرخکن صنعتی

یکی از جامع و کامل ترین توضیحات و راهنمای خرید سرخکن صنعتی فست فود (industrial fryer guide buying)در مدل های ایستاده و رومیزی را مطالعه میکنید.حتما برای شما نیز پیش آمده که سوالاتی قبل از خرید تجهیزات فست فود داشته باشید ولی منبعی برای جواب پیدا نکرده باشد.ما در این مقاله به توضیحاتی که شما قبل از خرید سرخ کن صنعتی نیاز دارید میپردازیم.

پس برای اطلاع از قیمت و توضیحات کامل راجب خرید سرخ کن صنعتی تا آخر این مقاله با من همراه باشید.

راهنمای خرید سرخ کن گازی و یا برقی؟

 

راهنمای خرید سرخکن صنعتی به بخش اول میرسیم که ایا سرخکن گازی بهتر است یا برقی؟خوب معمولا در کشور ما ایران که دسترسی به گاز بسیار اسان است سرخکن گازی بسیار مناسب میباشد.سرخکن گازی که با گاز شهر و یا کپسول بسته به نیاز شده ساخته میشود پرقدرت تر از سرخکن های برقی رومیزی میباشند.

استفاده از آنها راحت تر و در نهایت تعمیر و نگهداری بهتری نسبت به سرخکن های برقی دارند.استفاده از سیستم حرارت غیر مستقیم در سرخکن های گازی با شعله های مسواکی باعث شده که روغن شما دیرتر بسوزد و بسیار عالی برای سرخ ک ردن سیب زمینی و مرغ سوخاری میباشند.

سرخکن های برقی معمولا رومیزی هستند و حجم کمتری روغن در داخل آنها قرار میگیرد و هزینه نگهداری و مصرف برق بسیار بالایی دارند و معمولا خارجی هستند و قیمت آنها نیز بصرفه نمیباشد و توصیه خرید سرخکن برقی را به شما نمیکنم.

پیشنهاد خواندن و دیدن پرفروشترین محصول آریا استیل نوین: گرمکن غذا

راهنمای خرید سرخکن ایستاده یا رومیزی؟

در ادامه مقاله راهنمای خرید سرخکن صنعتی به بررسی دو مدل ایستاده و رومیزی این سرخکن میپردازیم.در مدل ایستاده حجم بیشتر روغن نسبت به رومیزی جای میگیرد و تقریبا 22 لیتر روغن گنجانده میشود.پس شما حجم بیشتری از سیب زمینی و یا غذاهای سرخ کردنی دیگر را میتوانید استفاده کنید.

ولی در مدل سرخکن رومیزی نهایت حجم مورد استفاده 12 لیتر روغن میباشد که شما حجم سیب زمینی و یا غذاهای سرخکردنی کمتری را میتوانید استفاده کنید.معمولا از سرخکن رومیزی در کافه ها که فضا و حجم سرخ کردن کمتری را دارند استفاده میشود و از سرخکن ایستاده در فست فود ها و رستوران های بزرگ استفاده میشود.

سرخکن رومیزی صنعتی

راهنمای خرید سرخکن اتومات و یا معمولی؟

سرخکن اتومات همانطور که از اسمش پیدا است دارای ترموستات اتوماتیک برای قطع و وصل جریان گرما میباشد.این ترموستات به دو صورت دیجیتال و یا آنالوگ موجود میباشد.از سرخکن ترموستات دیجیتال برای پخت های حساس تر مثل سوخاری استفاده میشود.

از سرخکن ترموستات آنالوگ در پخت سیب زمینی و هات داگ به راحتی استفاده میشود.در پخ های حساس نیاز به تنطیم دمای بسیار دقیق هست که این تنظیم دما با ترموستات دیجیتال بسیار راحت انجام میشود.به همین علت پر فروشتر از سرخکن آنالوگ میباشد.

سرخکن معمولی دیگر ترموستات ندارد و یک برنر در زیر بن ماری هست و حرارت بصورت مستقیم به روغن برخورد کرده و روغن میسوزد.این سرخکن برای مصارف مثل فلافل و بادمجان و سمبوسه کارایی دارد و خرید این سرخکن برای سیب زمینی را پیشنهاد نمیکنم.

هنوز تمام نشده در ادامه مقاله راهنمای خرید سرخکن صنعتی به مطالب مهم زیر نیز دقت نمایید.

گارانتی و خدمات پس از فروش

سرخکن صنعتی آریا استیل نوین

معمولا هر دستگاه که مربوط به تجهیزات فست فود میباشد را باید با گارانتی و خدمات پس از فروش تهیه کنید.چون این تجهیزات به مرور زمان دچار خرابی و تعمیر و یا سرویس میباشند پس حتما باید از شرکت ها و برندهای معتبر خریداری کنید.

توجه داشته باشد که اسرار ما برای نخریدن جنس دست دوم برای همین امر است که شمال خدمات و گارانتی نمیشود.پس همیشه جنس نو و با کیفیت و با اصالت را تهیه کنید.

راهنمای سرخکن صنعتی ایستاده و رومیزی قیمت

در تاریخ انتشار این مقاله که اواسط آبان ماه 1402 میباشد قیمت سرخکن ایستاده انالوگ از 27 میلیون تومان میباشدو سرخکن رومیز ی از 16 میلیون تومان. برای استعلام قیمت بروز سرخ کن صنعتی با شماره 02156577216 تماس حاصل فرمایید.به علت نوسانات بازار زودتر خرید خود را انجام دهید و از قیمت ها با خبر باشید.

 

راهنمای جنس و مشخصات فنی سرخ کن صنعتی

در ادامه مقاله راهنمای خرید سرخکن صنعتی به توضیحاتی راجب جنس بدنه و مشخصات فنی سرخکن صنعتی میپردازیم .دانستن این اطلاعات قبل از خرید سرخکن صنعتی بسیار مفید میباشد.این که شما چه جنسی را با چه ضخامت ورق و چه نوع ترموستات تهیه میکنید در این مورد بسیار مهم میباشد پس در ادامه نیز همراه ما باشید.

جنس ورق بیرونی و بدkه بکار رفته در سرخکن های صنعتی از استنلس استیل 430 خشدار تهیه شده است با توجه به مدل این دستگاهها 0/8 تا 1 میل در بدنه میباشند.ولی مهم ترین بخش سرخکن صنعتی ضخامت استیل وان این محصول میباشد.که این ضخامت از 1.5 تا 2 میل از استیل 304 گیر میباشد.

سرخکن های آریا استیل نوین دارای درب برای جلوگیری از ریزش گرد و غبار و حشرات بر روی روغن میباشند.این امر باعث میشود در صورت بیکار بودن سرخکن از ورود گرد و غبار و حشرات بر روی سطح روغن جلوگیری شود و به بهداشت فست فود کمک شایانی میکند.

نتیجه گیری راهنمای خرید سرخکن صنعتی

در انتهای مقاله به نتیجه گیری راهنمای خرید سرخ کن صنعتی میپردازیم.با توجه به سوخت مصرفی در محل کار شما و ظرفیت سرخکن باید به خرید سرخ کن صنعتی بپردازید.نکته بعدی اینکه با توجه به پخت مورد نیاز شما برای سوخاری باید از سرخ کن های دیجیتال دو شیده استفاده کنید.

ودر نهایت به گارانتی و خدمات پس از فروش میرسیم که بسیار عالی برای بعد از خرید میباشند و از شرکت های معتبر با گارانتی خرید کنید تا خرید مطمعنی را در پی داشته باشید.

 

سوالات متداول راهنمای خرید سرخکن صنعتی

  1. ظرفیت سرخ کن صنعتی چقر باشد بهتر است؟بستگی به مدل سرخکن صنعتی دارد .در مدل ایستاده ظرفیت 22 لیتر و در مدل رومیزی 12 لیتر روغن است.
  2. آیا سرخ کن‌های صنعتی باید ترموستاتیک و حرارت غیر مستقیم باشند؟بله برای پخت عالی و یکنواخت باید ترموستات و برای جلوگیری از سوختن روغن حرارت غیر مستقیم باشد
  3. نظافت و نگهداری سرخ کن‌های صنعتی چگونه باید باشد؟نباید بگذارید که روغن اضافی بر روی قطعات بماند و با گرد و غبار مخلوط شود و هفته ای دوبار سرخکن را تمیز کنید
  4. برای یک فست فود با فضای محدود چه نوع سرخ کنی مناسب است؟سرخکن رومیزی تک سبده و دوسبده برای فضای کوچک بسیار مناسب و کمجا میباشند
  5. چه برندهایی از نظر کیفیت در بازار شناخته‌شده هستند؟برند ایرانی آریا استیل نوین و نوبل با گارانتی و خدمات پس از فروش عالی 
  6. آیا خرید سرخ کن دست دوم اقتصادی‌تر است؟خیر ،سرخکن دست دوم دارای خدمات و گارانتی نیست و درصورت خرابی کار رامختل میکند
  7. ویژگی‌های ایمنی در سرخ کن‌های صنعتی چیست؟سیستم ترموکوبل برای زمانی که گاز قطع شود و یا فشار کم شود عمل میکند و جریان گاز را قطع میکند.
  8. تفاوت بین سرخ کن‌های الکتریکی و گازی در چیست؟
  9. سرخکن های برقی دیرتر به دما میرسند و مناسب فست فود نمیباشند 
ملزومات فست فود

ملزومات فست فود،قیمت و 11 نکته برای راه اندازی فست فود 1402

در این مقاله قصد داریم راههای جدید برای راه اندازی فست فود و رستوران را برای شما بیان کنیم
شیرینی پزی خانگیwww.ariasteelnovin.com

شیرینی پزی خانگی و 10 مزیت شغل شیرینی پزی خانگی در سال 1402

10 مزیت شغل شیرینی پزی خانگی بسیاری از افراد علاقه زیادی به شیرینی پزی خانگی دارند، چرا که از این طریق روحیه شاد و پر انرژی می توانند به دست آوردند. شما می توانید برای بسیاری از مراسم های خود انواع شیرینی های خوشمزه را تهیه کرده و میل کنید. ش…
ایمنی آشپزخانه صنعتی

10 نکته مهم ایمنی آشپزخانه صنعتی که باید بدانید

10نکته ایمنی برای آشپزخانه صنعتی شما: بهداشت و ایمنی آشپزخانه صنعتی یک نگرانی بزرگ در آشپزخانه های صنعتی رستوران ها و فست فودها است.از بریدگی در آشپزخانه گرفته تا سر خوردن در قسمت سرو یا تجهیزات آشپزخانه صنعتی.می‌دانید که یک رستوران می‌تواند…
بهترین سرخ کن صنعتی

بهترین سرخ کن صنعتی 1402 – 10 مورد از مزایای آن

بهترین سرخ کن صنعتی:       هیچ چیز مانند خوردن حلقه های پیاز کاملا ترد یا سیب زمینی سرخ کرده و یا انواع سوخاری ها لذت بخش نیست.مطمئناً همیشه می‌توانید از ماهیتابه برای انجام این کار استفاده کنید اما اگر می‌خواهی…
راه اندازی کترینگ_تجهیزات آشپزخانه صنعتی

راه اندازی کترینگ 10 مرحله مهم برای راه اندازی کترینگ

چگونه کترینگ موفق راه اندازی کنیم _تجهیزات کترینک برای راه اندازی کترینگ موفق نیاز به یک سری فاکتور های از پیش تعیین شده داریم آریا استیل نوین پیشرو در ارائه خدمات تجهیزات آشپزخانه صنعتی و تجهیزات کترینگ و تجهیزات فست فود میباشد.در این مقاله سعی دا…
بهترین فر پیتزا ریلی

بهترین فر پیتزا ریلی 1402 بهمراه قیمت 3 مدل فر ریلی ایرانی جدید

مهمترین سوال یک پیتزا فروش این است که بهترین فر پیتزا چیست؟یکی از زیر مجموعه های تجهیزات آشپزخانه صنعتی فر پیتزا میباشد