3.8/5 - (5 امتیاز)

بسیاری از افراد علاقه زیادی به شیرینی پزی خانگی دارند، چرا که از این طریق روحیه شاد و پر انرژی می توانند به دست آوردند. شما می توانید برای بسیاری از مراسم های خود انواع شیرینی های خوشمزه را تهیه کرده و میل کنید. شیرینی یکی از خوراکی های است که همیشه طرفداران زیادی دارد و افراد می توانند خلاقیت های منحصر به فردی را روی آماده کردن آن اجرا کنند.

با توجه به شیوع ویروس کرونا و تعطیل شدن بسیار از کسب و کار ها باید چه کرد؟عموما مردمی که نا امید نمیشوند به سراغ کسب و کارهای خانگی آمده اند.در خانه و به دور از COVID19 به دنبال درآمدزایی هستند.چه در آمد و کاری بهتر از شیرینی پزی خانگی ؟در این شغل نیاز به مهارت شیرینی پزی و یک فر شیرینی پزی مناسب دارید.مورد اول که اکثر بانوان ایرانی قناد و شیرینی پز هستند.

مورد دوم فر شیرینی پزی خانگی را به آریا استیل نوین بسپارید.شیرینی پزی در خانه بهترین راه کسب درآمد خانگی برای بانوان ایرانی عزیز میباشد.با داشتن دستگاه کیک پزی نوبل و رفتن به کلاسهای آموزشی میتوانید به بهترین درآمد از شیرینی پزی خانگی برسید.

ترفند-های-شیرینی-پزی-خانگی

توجه شما را به پخت 10 مدل شیرینی خانگی جذاب و آسان جلب میکنیم که ببینید کار سختی نیست.

 

در آمد کیک پزی خانگی

فر قنادی خانگی

در آمد کیک پزی خانگی بسیار عالی میباشد.شما با داشتن یک فر قنادی و یا فر کیک پزی خانگی نوبل به راحتی میتوانید کسب درآمد کنید.معمولا سود کیک پزی خانگی بین 60 الی 70 درصد میباشد.با داشتن یک فر کیک پزی عالی و یک پیج اینستاگرام به راحتی میتوانید به درآمد 5 الی 20 میلیون تومان در ماه برسید.فقظ کمی تلاش و پشتکار نیاز میباشد.

نمونه پخت مشتری با فر قنادی نوبل پیج اینستاگرام ما به آدرس https://www.instagram.com/ariasteelnovin  وارد شده و قنادهای موفق ببینیو مشورت بگیرید.در ویدیو زیر نمونه ای از رضایت مشتری @mohi-cake ر ببینید

 

پخت فر کلوچه پزی

اول از همه باید به کلاس های آموزشی کیک پزی و شیرینی پزی بروید و یک مدل از بهترین و پرسودترین کیک یا شیرینی را به طور کامل آموزش ببینید.سپس فر قنادی نوبل تهیه نید و شروع به مشتری جمع کردن و پختن کیک های عالی بکنید.به همین راحتی درآمد عالی منتظر شماست.

 

بسیاری از افرادی که شغل شیرینی پزی خانگی را بر عهده دارند انواع شیرینی ها در طرح ها و مزه متفاوت طبخ می نمانید و می توانند در حجم زیادی به وسیله فر شیرینی پزی خانگی آنها را به مشتریان ارائه دهند. در واقع اگر شما سفارش های ویژه برای پخت شیرینی و یا کیک دارید می توانید به این قنادها که در خانه فعالیت می کنند سفارش خود را ارائه دهید.همچنین برای گرم نگه داشتن شیرینی و حتی غذا از گرمکن غذا پرسنلی نیز استفاده نمایید.

تجهیزات کارگاه شیرینی پزی خانگی

فر کوچک قنادی

برای خرید تجهیزات کارگاه شیرینی پزی خانگی کار راحت تری دارید.میتوانید از گروه آریا استیل نوین از فر شیرینی پزی،میکسر،خمیر گیر و میز کار صنعتی خود را تهیه نمایید.با داشتن مهرت کیک پزی خانگی به سادگی میتوانید کیک و شیرینی های عالی را بپزید و سود عالی خود را بدست آورید.

پیشنهاد ویژه ما مطالعه مقاله طرز تهیه ماکارون میباشد حتما بخونید.

وظایف و مسئولیت های افرادی که شیرینی پزی خانگی دارند :

 افرادی که شیرینی پزی خانگی دارند و انواع این شیرینی ها را طبخ می نمایند، دارای وظایف و مسئولیت های متنوعی هستند که باید با آنها آشنایی داشته باشند برخی از مهمترین وظایف و مسئولیت های آنها عبارت است از :

وسایل شیرینی پزی خانگی

 1. مهارت لازم :

آنها باید مهارت زیادی در زمینه پخت انواع شیرینی در طرح ها و مزه های متفاوت داشته باشند. در واقع آنها باید بتوانند انواع شیرینی های تر، نان فانتزی، دسر، کلوچه سنتی و … را بپزند. هر مشتری سفارش متنوعی دارد که فرد قناد باید به خوبی با روش پخت آن آشنایی داشته باشد تا بتواند آن را با بهترین مزه و کیفیت تحویل مشتری دهد.

 1. آشنایی با انواع مواد اولیه قنادی :

 او باید به خوبی با انواع مواد اولیه قنادی آشنایی داشته باشد، در واقع هر یک از مواد اولیه قنادی ویژگی های متفاوتی دارد که او باید به خوبی با انواع آن آشنایی داشته باشد. همچنین تجهیزاتی که برای قنادی به کار می رود هم متنوع است و قناد باید به خوبی با انواع این وسیله ها و تجهیزات آشنایی داشته باشد. برخی از مواد اولیه که مورد استفاده قرار می گیرد ویژگی های خاصی دارد و با روش های مشخص شده ای تولید می شود. قناد باید به خوبی با آنها آشنایی داشته باشد.  

 1. به کار بردن خلاقیت در پخت شیرینی :

هر یک از افرادی که شیرینی پزی خانگی انجام می دهند بادی سعی کنند برای خود برند مشخصی را ثبت کنند. یعنی اگر آنها یکی از کیک های مخصوص و ویژه ای را بپزند، بدون شک افراد به نام آن شیرینی و کیکی آنها را می شناسند.

بنابراین بهتر است فردی که شیرینی های خانگی در انواع متفاوت می پزد یک نوع خاص را هم بپزد که تنها مختص به خودش باشد. پخت شیرینی های جدید افراد را تشویق می کند آنها را امتحان کنند، به همین دلیل بهتر است شیرینی ها و کیک های جدیدی را در شغل خانگی خود بپزید تا مشتریان خود را ترغیب نمایید.

شیرینی پزی در خانه

 1. به روز رسانی اطلاعات در مورد پخت شیرینی :

روش های بسیار زیادی در مورد پخت اولیه شیرینی وجود دارد که قناد باید به خوبی با انواع این روش ها آشنایی داشته باشد. همانطوری که علم روز به روز در حال پیشرفت کردن است باید بدانید روش های متنوعی هم برای پخت شیرینی وجود دارد و آنها هم در حال پیشرفت کردن می باشد. قناد به خوبی باید با این روش ها آشنایی داشته باشد و با انواع شیرینی ها و کیک هایی که در سراسر دنیا پخته می شوند آشنا باشد. در این صورت می تواند مشتریان بیشتری داشته باشد.

 1. نحوه چیدمان :

یکی از دیگر مسئولیت هایی که برای شیرینی پزی خانگی بر عهده دارید و باید به آن توجه داشته باشید این است که به بهترین نحو ممکن انواع شیرینی ها و کیک های را تزیین کنید. تنها مزه و کیفیت آن شیرینی ها نیست که اهمیت دارد، بلکه شما باید به نحوه دیزاین آن هم دقت داشته باشید. در این صورت مشتریان را جذب آن شیرینی پخته شده خود می کنید که آن را امتحان کند. همیشه زمانی که خوراکی زیبایی و جذابیت داشته باشد افراد را جذب می کند و شما هم باید به این مورد توجه بسیار زیادی داشته باشید.

میتونید مقاله دستگاه ذرت مکزیکی رو هم در ادامه بخونید.

مزیت های شیرینی پزی خانگی :

 بدون شک همه شما به خوبی می دانید هر شغلی مزیت ها و معایب بسیار زیادی دارد. شما برای اینکه یک شغل را انتخاب کنید به مزیت های آن توجه بیشتری نشان می دهید و به مزیت های شیرینی پزی خانگی هم باید توجه بیشتری داشته باشید تا با آگاهی و دانش گاملی این شغل را برای خود انتخاب نمایید. بسیاری از افراد که این شغل را انتخاب می کنند خانم هستند که انواع شیرینی ها را تولید کرده و به قنادی ها و مشتریان می فروشند.

پخت شیرینی خانگی

 1. سبک کاری :

بسیاری از افراد هستند که تمایل دارند سبک کاری داشته باشند و در برخی از ماه های سال کار نکنند. البته که امروزه به دلیل مشغله ها و هزینه های زیاد زندگی افراد مجبور هستند کار کنند تا هزینه های زندگی خود را در بیاورند. شما زمانی که این شغل را برای خود انتخاب کنید می توانید در برخی از ایام سال مانند محرم و صفر به کارهای دیگر خود بپردازید، چرا که افراد مراسم های زیادی برگزار نمی کنند.

البته افرادی هستند که در همین ایام به مناسبت تولد خود کیک سفارش می دهند. ولی با این وجود این کار یکی از کارهای لذت بخشی که شما می توانید انتخاب کنید همین کار می باشد و شما می توانید با انجام دادن آن از زندگی خود لذت بیشتری ببرید. برخی از افراد هستند که به دلیل همین سبک کاری این شغل را انتخاب می کنند و کارهای دیگری هم در کنار آن انجام می دهند.

 1. نیاز به مکان و جای خاصی ندارید :

 یکی از دیگر مزیت هایی که شغل شیرینی پزی خانگی دارد این است که شما برای انجام دادن این شغل نیازی نیست جای به خصوصی را کرایه و یا اشغال کنید. در واقع آنها می توانند تنها در خانه خود انواع شیرینی و کیک ها را با روش های متنوع بپزند و به مشتریان خود تحویل دهند. در واقع اگر شما بخواهید مکان خاصی را برای انجام دادن این شغل کرایه کنید باید بخش بیشتر هزینه هایتان را به کرایه و یا هزینه های جانبی دیگر اختصاص دهید.

بنابراین این مورد هم به عنوان یکی از اصلی ترین و مهمترین مزیت های این شغل به شمار می رود که شما می توانید برای راه اندازی این شغل آن را در نظر داشته باشید. برخی از افراد هستند که انبار و یا بخش خالی را در خانه خود دارند که می توانند این بخش را به شیرینی پختن اختصاص دهند.

شیرینی پزی خانگی

 1. نیاز به وسایل بسیار پیشرفته ندارید :

شما برا راه اندازی هر شغلی باید وسیله ها و تجهیزات خاصی را آماده کنید که بدون شک برای راه اندازی این شغل به فر شیرینی پزی خانگی هم باید وسایلی را خریداری کنید. اما باید بدانید در ابتدا که نمی توانید هزینه های زیادی را برای راه اندازی این شغل پرداخت کنید بهتر است از وسایل ساده تری استفاده نمایید.

شما با استفاده از وسایلی که چندان پیشرفته نیستند هم می توانید بهترین و با کیفیت ترین شیرینی ها و کیک ها را طراحی کنید. تنها موردی که باید به آن زمان پخت انواع شیرینی دقت داشته باشید این است که به تزیین آنها توجه داشته باشید.

 1. نبود کارفرما :

بسیاری از افراد از اینکه بخواهند از دستورات کارفرمای خود تبعیت کنند برایشان دشوار می باشد. به همین دلیل آنها به دنبال شغلی هستند که خودشان بتوانند با خلاقیت ها و استعدادهایی که دارند درآمدزایی داشته باشند. بنابراین باید بدانید اگر شما در زمینه شیرینی پزی استعداد دارید بهتر است این شغل را انتخاب کرده و در آن مشغول فعالیت باشید.

شما می توانید با استفاده از روش های متنوع و شیوه های پخت متنوع کیک و شیرینی مشتریان بیشتری را جذب کنید. در واقع باید بدانید هر فردی سلیقه و ذائقه متنوعی دارد که باید شما هم بر اساس آن سلیقه ها و ذائقه ها انواع شیرینی خانگی را بپزید.

شغل شیرینی پزی خانگی

بعد از شغل شیرینی پزی خانگی در کجا می توانیم مشغول به کار شویم ؟

شما بدون شک در هر شغلی که هستید باید پیشرفت کنید و تنها در همان شغل نمانید. بنابراین شما باید بدانید که بعد از شغل شیرینی پزی خانگی چه پیشرفتی در کار خود می توانید داشته باشید. شما بعد از اینکه مشتریان خود را به دست آوردید می توانید تعداد آنها را روز به روز بیشتر کنید. امروز با استفاده از شبکه های مجازی افراد شغل های خانگی خود را به مشتریان معرفی می کنند.

بنابراین بهتر است از این روش استفاده کنید و شغل خود را به افراد دیگری که شما را نمی شناسند معرفی کنید.در این صورت می توانید روز به روز خود را شناخته تر سازید و سفارش های بیشتری را هم دریافت خواهید کرد.  شما می توانید از افرادی که دنبال کننده زیادی دارند و مردم آنها را در دنیای مجازی قبول دارند درخواست نمایید که شغل شما را به افراد دیگر معرفی کنند.

هزینه های اشتغال خانگی

بعد از اینکه هزینه ها و درآمد بیشتری به دست آوردید قادر خواهید بود که وسایل شیرینی پزی خود را افزایش دهید.وسایلی مانند :خمیر گیر ,میکسر,سینی فر,اتواع قالب شیرینی پزی بهتر است پیشرفته ترین و بهترین وسایل را خریداری کنید تا بتوانید با سرعت بیشتری کارهای خود را انجام دهید. شما در این صورت می توانید از افراد دیگری هم درخواست کنید که به شما در شیرینی پزی خانگی کمک کنند و از این طریق حجم سفارش های خود را افزایش دهید.

تنها نکته ای که باید به آن دقت بسیار زیادی داشته باشید این است که اگر تعداد مشتریان شما روز به روز بیشتر شد هرگز کیفیت کارهای خود را فراموش نکنید. در صورتی که کیفیت پخت شیرینی و کیفیت شما پایین بیاید به مدت مرور زمان مشتریان خود را از دست خواهید داد.

کارگاه شیرینی پزی خانگی

 برای راه اندازی شغل شیرینی پزی خانگی چه خصوصیاتی باید داشته باشید ؟

 شما برای اینکه شغل شیرینی پزی خانگی را راه اندازی کنید باید ویژگی های شخصیتی خود را هم با این شغل مطابقت دهید. در واقع برخی از مهمترین و اصلی ترین ویژگی هایی که شما باید برای راه اندازی این شغل داشته باشید و آن را تقویت کنید عبارت است از :

 1. خلاق بودن :

 خلاق و خوش ذوق بودن یکی از مهمترین و اصلی ترین ویژگی های است که شما باید داشته باشید.  این حرفه یک هنر است و شما باید به این هنر احترام بگذارید. مشتریان ها علاقه دارند که شیرینی ها و بهترین دسرهای دنیا و خوش طعم را میل کنند که یک قناد حرفه ای فردی است که به این نیاز مشتریان پاسخ دهد.

 1. مسئولیت پذیر بودن :

یکی از ویژگی های دیگری که باید داشته باشد مسئولیت پذیر بودن است. در صورتی که سفارش های مشتریان به دست مشتری نرسد، بدون شک آنها دیگر از شما خرید نخواهند کرد. به همین دلیل هر زمانی که قول داده اید سفارش را تحویل دهید باید سفارش مشتریان را به دست شان برسانید. در واقع شیرینی و مواد اولیه ای که در طبخ آنها به کار می برید با سلامت افراد سروکار دارد. به همین دلیل باید از بهترین و با کیفیت ترین مواد اولیه استفاده نمایید.

موقعیت شیرینی پزی خانگی

 1. سرعت عمل بالا :

سرعت عمل و دقت یکی از ویژگی های دیگری است که یک قناد برای تهیه کردن شیرینی پزی خانگی باید داشته باشد. زمانی که آنها سرشان شلوغ می شود باید به خوبی سفارش های خود را و انجام دادن هریک از آنها را مدیریت کنند تا بتوانند پاسخی صحیح به نیازهای مشتریان خود دهند.

 1. تمیز بودن در کار :

 تمیز بودن از دیگر ویژگی هایی است که یک قناد باید داشته باشد. آشپزخانه و یا مکانی که شما از آن استفاده می کنید باید همیشه تمیز باشد. در این صورت خودتان هم تمرکز بیشتری برای انجام دادن کارهای خود خواهید داشت.

 1. توانایی انجام دادن کار گروهی :

توانایی انجام دادن کار گروهی بسیار اهمیت دارد و زمانی که شما مشتریان تان بیشتر می شود باید بتوانید با افراد دیگر به صورت گروهی کار کنید. در این صورت سفارش ها را در زمان کمتری آماده کرده و به دست مشتریان خود می رسانید.

به همین منظور میتوان از مشاورین آریا استیل نوین جهت مشاوره و راه اندازی و خرید دستگاههای شیرینی پزی خانگی مشورت نمایید.

8 پاسخ
 1. محمد جعفر پوستی
  محمد جعفر پوستی گفته:

  سلام و درود بر شما
  لطفاً قیمت فر خانگی و میگسر خانگی را اعلام می فرمایید و چگونه میتوان این دستگاه ها را تهیه کرد

  پاسخ
  • مدیر
   مدیر گفته:

   سلام قیمت فر کانوکشن شیرینی پزی برای شما ایمیل شد از طریق تماس و ثبت سفارش و یا حضوری تشریف بیارید

   پاسخ
 2. Ali ghasemi
  Ali ghasemi گفته:

  ببخشید میشه از مطالب خوبتون در کانال ایتام استفاده کنم؟
  من در ایتا کانال کیک و شیرینی پزی دارم و نیاز دارم به استفاده از این اطلاعات در کانالم میشه استفاده کنم ؟
  راضی هستین؟

  پاسخ
  • مدیر
   مدیر گفته:

   سلام دوست عزیز بله یتونید با ذکر منبع استفاده کنید
   اگر خواستید یک سایت زبان اصلی هم در رابطه با کیک و شیرینی داریم ایمیل کنید براتون آدرس اونم یذارم با ذکر منبع به راحتی استفاده کنید

   پاسخ
  • مدیر
   مدیر گفته:

   سلام دوست عزیز کارخانه تهران است و برای اطلاع از قیمت ها با شماره 02156577216 و نحوه خرید تماس بگیرید

   پاسخ
 3. محمد شفیع حکیمی
  محمد شفیع حکیمی گفته:

  من شیرینی پزی خوب بلدم در ایران زنده گی میکنم نمیدونم از کجا شروع کنم مشکل اقتصادی هم دارم در پخت و پز شیرین مشکلی ندارم میتونم یک قنادی را پیش ببرم ، ولی علاقمند ایم هستم که خودم مستقل کار کنم

  پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.