0 (0)'>کانتر گرم استیل سایز 150 دارای مدل های برقی و گازی تولیدی تهران آریا استیل نوین
0 (0)
کانتر گرم استیل

کانتر گرم

کانتر گرم استیل بهترین وسیله برای گرم و تازه نگه داشتنن انواع غذاها میباشد.گرم و تازه نگهداشتن انواع غذاهای فست فود و رستورانهای سلف سرویس میباشد.این مورد زیر مجموعه تجهیزات آشپزخانه صنعتی و تجهیزات فست فود میباشد.

انواع کانتر گرم استیل مناسب برای قرار گیر در کنار انواع خط سلف سرویس و تاپینگ فست فود میباشد .دارای یک سال گارانیت و ده سال خدمات پس از فروش میباشد.استفاده از بهترین متریال استنلس استیل 430 خشدار یا 304 نگیر را دارا میباشد.

انواع کانتر گرم

کانتر گرم دارای مدلهای مختلف میباشد.از جمله مدل برقی و گازی را دارا میباشد.مدلهای جدید با بن ماری های مختلف و طراحی جدید موجود میباشد.نما و ریل و رف های مختلف باعث تولید بسیار ی از این موارد شده است.طراحی هایی که مختص گروه فنی آریا استیل میباشد و موردهای مشابه کپی برداری از این سایت میباشند.

قیمت کانتر گرم

قیمت کانتر گرم استیل

قیمت این دستگاه در تجهیزات آشپزخانه صنعتی و تجهیزات فست فود آریا استیل بسیار مناسب میباشد.تولید با بهترین متریال موجود بازار و کیفیت مثال زدنی گروه آریا استیل میباشد.نمای جدی همراه طراحی جدید با متد روز دیگر شاخصه این دستگاه میباشد.

کارکرد کانتر غذای گرم

کارکرد این دستگاه به اینصورت میباشد :آب گرم شده در زیر بنماری ها باعث گرم و تازه ماندن انواع غذاها میباشد.به اینصورت که آب موجود در وان استنلس استیل نگیر از طریق گرمای ایجاد شده شعله در پایین دستگاه گرم میشود.

گرم شدن آب باعث انتقال حرارت به بنماری ها شده و شپش گرما به غذاهای درون بنماری منتقل میشود.

این عملیات باعث گرم ماندن غذاها میشود.در سیستم آریا استیل بر تازه ماندن غذا نیز تاثیر گذار میباشد.کانتر گرم استیل

تاپینگ گرم

نام دیگر این دستگاه تاپینگ گرم (hot topping)میباشد.تاپینگ یا کانتر گرم در رستورانهای سلف سرویس و تالارهای عروسی و مجالس بسیار مورد استفاده است. کانتر گرم بصورت دو مدل برقی و گازی مورد استفاده قرار میگیرد.در بسیاری از رستورانهای سلف سرویس مورد استفاده قرار میگیرد.

تجهیزات آشپزخانه صنعتی

تجهیزات آشپزخانه صنعتی و تجهیزات کترینگ مهم ترین وسایل در فست فودها و کترینگ ها میباشد.کانتر و تاپینگ نیز زیر مجموعه این تجهیزات میباشند.آریا استیل نوین با تولید بهترین تجهیزات کترینک و فست فود توانسته رضایت مشتریان خود را جلب نماید.این گروه علاوه بر تولید با کیفیت ,عرضه انواع کانتر با قیمت بسیار مناسب را انجام میدهد.

مشخصات فنی کانتر گرم استیل :

  • ابعاد کانتر گرم استیل طول 150 در عرض 80 در ارتفاع 90 میباشد
  • رویه کار از استنلس استیل 430 خشدار یا 304 بدون خش به انتخاب مشتری میباشد
  • ضخامت لایه رویه از استنلس استیل 0/8 تشکیل شده است
  • ضخامت رویه داخلی گالوانیره 1 میل میباشد
  • دستگاه دارای یک سال گارانتی و ده سال خدمات پس از فروش میباشد
  • کانتر گرم استیل زیر مجموعه تجهیزات آشپزخانه صنعتی و تجهیزات فست فود میباشد
  • تلفن های تماس:09122898915_

 

0/5 (0 نظر)
برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: 0 میانگین: 0]