5 (1)'>تاپینگ زیر یخچال بهترین و مناسب ترین وسیله برای تولید پیتزا در سال 99 میباشد
5 (1)
تاپینگ زیر یخچال_تجهیزات آشپزخانه صنعتی

تاپینگ زیر یخچال

تاپینگ پیتزا یا تاپینگ زیر یخچال بهترین دستگاه برای پیتزا فروشیها و فست فودها میباشد.تاپینگ زیر یخچال زیر مجموعه تجهیزات آشپزخانه صنعتی میباشد.تجهیزات آشپزخانه صنعتی آریا استیل نوین به بخشهای بسیاری تقسیم میشود که یکی از آنها تجهیزات فست فود و پیتزا فروشیها میباشد.

از این وسیله میتوان در کنار انواع فر پیتزا ریلی و فر پیتزا صندوقی ایتالیایی استفاده نمود.فر پیتزا به نوعی مکمل تاپینگ پیتزا در خط های فست فودی(self service line) میباشد.به اینصورت که بعد از تاپ کردن پیتزا به مرحله پخت با فر پیتزا برسد.

تاپینگ پیتزا ایتالیایی

تاپینگ پیتزا ایتالیایی در اصل برای جدا ساز مواد پیتزا استفاده میشود.به اینصورت که در بنماری های موجود در رویه بالای تاپینگ وجود دارد مواد پیتزا را قرار میدهیم.در روی میز کار تاپینگ پیتزا ایتالیایی بسیار راحت میتوان خمیر را پهن کرد و سس پیتزا را از یخچال بیرون آورده و مراحل اولیه آماده سازی را انجام میدهیم.

تاپینگ پیتزا یخچالی

یخچال موجود در پایین تاپینگ پیتزا یخچالی بسیار کار آمد میباشد.برای قرار دادن سس پیتزا و خمیر پیتزا و مواد فاسد شدنی پیتزا بسیار عالی میباشد.سپس بعد از باز کردن خمیر مواد پیتزا را به ترتیب و تفکیک و براحتی از بنماری ها برداشته و از آنها برای روی پیتزا استفاده میکنیم.

کمپرسور موجود در این محصول سکاپ تحت لیسانس دانفوس آلمان میباشد.ارای یک سال ضمانت نامه کتبی نیز میباشد.دارای بهترین عملکرد و بازدهی مناسب در این دستگاه میباشد.دارای مدل های 1/2 و 3/4 میباشد.

تاپینگ رومیزی

تاپینگ انواع مختلف رومیزی,زیر یخچالی,زیر فریزر را دارا میباشد.مدل تاپینگ رومیزی برای رستورانها و فست فودها یی که جای بسیار کم داشته باشد به کار میرود.یخچال به کار رفته در زیر دارای موتور سکاپ میباشد و بسیار جنس عالی و درای یکسال گارانتی میباشد.

رویه کار از استیل 430 خشدار تهیه شده است.دارای ده بنماری 1/3 میباشد برای قرار دادن انواع مواد پیتزا میباشد.دارای رف و شیشه میباشد برای زیبایی نمای کار.

مشخصات فنی:

  • ابعاد به کار رفته در تاپینگ 190*80 در ارتفاع 90 میباشد.
  • دارای ده لگن بنماری 1/3 میباشد به عمق 15 سانت برای قرار دادن مواد پیتزا میباشد
  • تاپینگ زیر یخچال دارای رف و شیشه شیشه ده میل نشکن به کار رفته
  • موتور سکاپ تحت لیسانس دانفوس آلمان دارای یکسال گارانتی
  • جنس بنماری ها استیل ضد خش مقاوم میباشد
  • پایه های قابل تنظیم ارتفاع میباشد
  • کلیه دستگاههای تولیدی دارای یک سال گارانتی و ده سال خدمات پس از فروش میباشد تاپینگ زیر یخچال

_تلفن سفارشات :09122898915_02156577216

0/5 (0 نظر)
برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: 1 میانگین: 5]